1287 Färglitografi
Tom Loux, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 25x35
Såld: 250 kr
Såldes den 15 juni 2015 -
4616 Litografi
Tom Loux, signerad, motivets mått: 38x32
Såld: 350 kr
Såldes den 3 december 2012 -
1198 Färglitografi
Tom Loux, E. A, bladets mått: 40x36
Såld: 450 kr
Såldes den 11 juni 2012
1195 Färglitografi
Tom Loux, 15/175, 29x36
Såld: 500 kr
Såldes den 11 juni 2012 -
4677 Färglitografi
Tom Loux E. A, 43x36
Såld: 250 kr
Såldes den 18 april 2011